infolinia: 500 746 728   Email: biuro@plastmetcentrum.pl
08Apr

Nasze rewolucje - Malachit 100

Z efektów tej rewolucji jesteśmy szczególnie dumni. 

Stare, zniszczone ogrodzenie zostało zastąpione wzorem  MALACHIT 100 w kolorze antracyt. Znalazła się w nim brama dwuskrzydłowa z napędem FAAC 414 long, dwie furtki, oraz przęsła z podmurówką z płyty płukanej. Bramę oraz furtkę wejściową zamocowano na słupach JONIEC Gorc de Luxe. Zobacz jak wygląda nowe ogrodzenie.

Jeśli myślisz o zmianie ogrodzenia, umów się na pomiar. Na miejscu ustalimy szczegóły, a następnie przygotujemy wycenę demontażu starego i montażu nowego ogrodzenia.

30Mar

Nowość w ofercie - system uniwersalny

System uniwersalny to najwyższej jakości ogrodzenia z wypełnieniem profilowym. Można je dowolnie konfigurować w linii ogrodzenia. W skład systemu wchodzą: brama przesuwna, brama dwuskrzydłowa, furtka, przęsła, słupki i akcesoria. Wszystkie elementy, ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo, są dostępne od ręki w naszym magazynie.  

 

 

 

 

10Dec

Nasze rewolucje - Trawertyn

nasze rewolucje - TRAWETYN

Zmień stare ogrodzenie na nowe, tak jak zrobił to Pan Sławomir z Włocławka.

Nasza ekipa monterska zdemontowała stare ogrodzenie z siatki plecionej a w jego miejscu zamontowała nowe - wzór TRAWERTYN w kolorze modern brown. W nowym ogrodzeniu znalazła się brama dwuskrzydłowa ze zintegrowanym napędem Marantec, furtka z elektrozaczepem, Centerbox z wbudowanym domofonem ACO oraz przęsła. Na słupach bramowych i furtkowych umieszczono lampy LED sterowane czujnikiem zmierzchu.  Zobacz jak wygląda nowe ogrodzenie.

Jeśli myślisz o zmianie ogrodzenia, umów się na pomiar. Na miejscu ustalimy szczegóły, a następnie przygotujemy wycenę demontażu starego i montażu nowego ogrodzenia.

01Sep

Nowość w ofercie - ogrodzenia JONIEC

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy JONIEC, wiodącego polskiego producenta ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej.

Początki działalności firmy sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku, kiedy to rozpoczęto produkcję łupanych płytek elewacyjnych. JONIEC od ponad 25 lat opracowuje własne nowatorskie projekty i wdraża je do produkcji kładąc główny nacisk na innowacyjność i nowoczesność.

Zapraszamy do naszej placówki, gdzie znajduje się wystawka prezentująca najpopularniejsze produkty z oferty JONIEC.

 

24May

Aktualizacja polityki prywatności

25 maja wchodzi w życie rozporządzenie o ochronie danych tzw. RODO, w związku z czym pragniemy poinformować Cię o Twoich prawach. Na stronie Polityka prywatności umieściliśmy informacje na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych.

03Apr

Nowość w ofercie - domofony ACO

Domofony oraz wideodomofony ACO już w naszej ofercie. Jako opcję do naszych skrzynek centerbox można wybrać jeden z dwóch paneli o minimalistycznym designie:

1. Kamera - podgrzewana, kolorowa o wysokiej rozdzielczości (min.600 linii) z szerokokątnym obiektywem 2,8mm. Regulowana pozycja kierunku obserwacji kamery wraz z podświetleniem LED w podczerwieni: +/- 20° w każdą ze stron. Doskonały obraz w dzień i w nocy.
1NP - 1 indywidualnie podświetlany przycisk wywołania
ACC - zintegrowany z dolnym polem opisowym czytnik breloków zbliżeniowych Unique 125 kHz

2. 1NP - 1 indywidualnie podświetlany przycisk wywołania
ACC - zintegrowany z dolnym polem opisowym czytnik elementów zbliżeniowych Unique 125 kHz 

29Jan

Nowość w ofercie - lampy LED

Plast-Met jako pierwszy wprowadził na rynek lampy LED przeznaczone do użytkowego i dekoracyjnego doświetlania posesji, ogrodów, alejek, podjazdów, tarasów, parkingów. 

Użytkowe funkcje lamp LED: doświetlenie posesji, ogrodów, alejek i parkingów, funkcje ostrzegawcze, czujnik zmierzchu, sygnalizowanie zwolnienia elektrozaczepu i otwierania bramy, regulacja natężenia światła, automatyczne włączenie lamp podczas rozmowy przez videodomofon, sterowanie światłem ze smartfona oraz pilota. 

Konstrukcja lampy LED wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo. Solidna konstrukcja oraz najwyższej klasy zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie lampy, przy zachowaniu jej wizualnych walorów. 

14Jun

Nowość w ofercie - wzór TRAWERTYN

Najnowszy model poziomego ogrodzenia z kolekcji Plast-Met cechuje nieszablonowy design, kompromis między prywatnością a lekkością oraz odejście od standardowych schematów ogrodzeń. Trawertyn jest stworzony dla osób, które poszukują własnego stylu, z zachowaniem nowoczesnej koncepcji. Do wyboru w dwóch wariantach: TRAWERTYN 200/P-10 z poprzeczkami o wysokości 200 mm i przerwami 10 mm oraz TRAWERTYN MX 200/P-25 z poprzeczkami 200 i 40 mm z przerwami 10 i 25 mm.

25May

Nasze rewolucje - Malachit

nasze rewolucje - AGAT

Zmień swoje ogrodzenie na lepsze, tak jak zrobił to Pan Arkadiusz z miejscowości Bądkowo.

Kolejna rewolucja w naszym wykonaniu zakończyła się sukcesem. Stare ogrodzenie z siatki plecionej zostało zastąpione wzorem MALACHIT z serii Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych. Funkcjonalnym i estetycznym elementem ogrodzenia jest Centerbox - moduł w którym zintegrowano wideodomofon, skrzynkę na listy i podłączenie automatyki bramowej. Zobacz jak wygląda nowe ogrodzenie.

Jeśli myślisz o zmianie ogrodzenia, umów się na pomiar. Na miejscu ustalimy szczegóły, a następnie przygotujemy wycenę demontażu starego i montażu nowego ogrodzenia.

19Apr

Nagroda Golden Helmet 2016

Na targach budowlanych Building Solutions 2016  otrzymaliśmy nagrodę Golden Helmet za serię Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych.

Bulding Solutions odbyły się w dniach 15-17 kwietnia w Ptak Warsaw Expo. Były to największe targi budowlane w Polsce centralnej. 

Celem targów było wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie, proponowanych zarówno przez liderów branży, jak również firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję.

Na zdjęciu Pani Agnieszka Gierszewska, prezes zarządu Plast-Met Centrum Systemy Ogrodzeniowe sp. z o.o.

15Apr

Odwiedź nas na targach Building Solutions 2016

Odwiedź nas na targach Bulding-Solutions, które w dniach 15-17 kwietnia odbędą się w Warsaw Expo. Building Solutions to największe targi budowlane w centralnej Polsce. Celem organizatorów jest wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie, proponowanych zarówno przez liderów branży, jak również firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję.

Zapraszamy na stoisko A35, na którym zaprezentujemy najnowszą ofertę a także będziemy udzielać porad związanych z projektowaniem i ekspolatacją ogrodzeń. Szczegóły imprezy na stronie targów.

05Apr

Nasze rewolucje - Agat

nasze rewolucje - AGAT

Zmień swoje ogrodzenie na lepsze, tak jak zrobił to Pan Edward z miejscowości Szamoty.

To była prawdziwa rewolucja. Stare ogrodzenie z siatki plecionej zostało zastąpione wzorem AGAT z serii Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych. Wygląd, kolor i wysokość ogrodzenia dobraliśmy do zamontowanej już bramy i furtki. Zobacz jak wygląda noweg ogrodzenie.

Jeśli myślisz o zmianie ogrodzenia, umów się na pomiar. Na miejscu ustalimy szczegóły, a następnie przygotujemy wycenę demontażu starego i montażu nowego ogrodzenia.

31Mar

Nowość w ofercie - Modułowe Ogrodzenia Frontowe

Na targach budowlanych BUDMA 2016 po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Modułowe Ogrodzenia Frontowe. Przełomowa w koncepcji tworzenia ogrodzeń jest możliwość skomponowania przez klienta własnego ogrodzenia zgodnie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Do wyboru jest 16 modułów, które można ze sobą dowolnie łączyć. Daje nam to łącznie 192 kompozycje. Łącząc to z dostępną paletą kolorów otrzymujemy tysiące możliwości stworzenia własnego, niepowtarzalnego ogrodzenia.

Uzupełnieniem kolekcji Modułowych Ogrodzeń Frontowych jest CENTERBOX. To zintegrowany panel znajdujący się w centralnym miejscu ogrodzenia, zawierający domofon, skrzynkę na listy oraz box do połączenia obwodów automatyki zastosowanej w ogrodzeniu. Kolejną nowością jest stworzona przez nas lampa LED na słupki, która wspaniale rozświetli Państwa ogrodzenie. Wzór lampy został przez nas opatentowany na terenie UE. 

LISTA PRODUKTÓW (0)