O nas

Witamy w Plast-Met Centrum. Jesteśmy centrum sprzedaży hurtowej i detalicznej ogrodzeń. Działamy na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.

 

Wszechstronnie

Oferujemy ogrodzenia dla domów, firm, obiektów użyteczności publicznej, parków, lotnisk, placów zabaw, terenów wojskowych. Każde w szerokiej gamie wzorów, kolorów i wymiarów. Świadczymy również usługi pomiaru, dostawy, montażu i serwisu ogrodzeń.

 

Na każdą kieszeń

Nasze produkty podzielone są na linie: ekonomiczna, standard i premium. Dzięki temu każdy klient znajdzie ogrodzenie na swoją kieszeń.

 

Każdy klient jest ważny

Z jednakowym profesjonalizmem i zaangażowaniem obsługujemy klientów hurtowych, firmy wykonawcze jak i osoby fizyczne.

 

Doświadczenie, które procentuje

Każdy kolejny rok działalności przynosi nam nowych klientów a wraz z nimi doświadczenia pozwalające na podniesienie naszych kompetencji w zakresie sprzedaży ogrodzeń. Nasi pracownicy doradzają czym kierować się przy wyborze ogrodzenia, udzielają informacji na temat asortymentu oraz pomogają w wyborze optymalnego produktu.

 

Towar dostępny od ręki

Naszym celem jest skrócenie terminu realizacji zamówienia do minimum. Dlatego najpopularniejsze produkty dostępne są w naszym magazynie od ręki.

 

Ekspozycja ogrodzeń

Zapraszamy do naszego biura we Włocławku, gdzie znajduje się ekspozycja wybranych modeli ogrodzeń. Na miejscu z bliska można przekonać się o wysokiej jakości wykonania.

 

Łatwy dojazd i załadunek

Duży plac manewrowy zapewnia bezproblemowy dojazd i załadunek również pojazdom wysokotonażowym.

 

Świadectwem wysokiej jakości naszej oferty są otrzymane nagrody i wyróżnienia. 

2023 Diament Forbes

„Diamenty Forbesa” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Owo potwierdzenie siły, zdolności budowania wartości i jakości marki oraz biznesu szczególnie zyskuje na znaczeniu w obecnych, skomplikowanych czasach, ale stanowi nieocenione źródło inspiracji.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa” 2023 zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2017–2021, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych

 

2016 Golden Helmet

Na targach Building Solutions organizowanych w Warsaw Expo otrzymaliśmy nagrodę Złoty Kask za Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe.

 

2015 Gepardy Biznesu

Nagroda przyznawana jest najdynamiczniej rozwijających się firm według wzrostu ich wartości rynkowej, liczonej metodą  porównania do spółek giełdowych. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla wszystkich spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

 

2015 Laur innowacyjności

Na targach WM EXPO 2015 otrzymaliśmy „Laur innowacyjności” za najnowszy wzór MALACHIT w ofercie Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych.

 

2014 Laur innowacyjności

Na targach WM EXPO 2014 otrzymaliśmy „Laur innowacyjności” za nowoczesny design i ekologiczną produkcję Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych.