infolinia: 500 746 728   Email: biuro@plastmetcentrum.pl

Witamy w Plast-Met Centrum

Jesteśmy centrum sprzedaży hurtowej i detalicznej ogrodzeń. Działamy na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.

Wszechstronnie

Oferujemy ogrodzenia dla domów, firm, obiektów użyteczności publicznej, parków, lotnisk, placów zabaw, terenów wojskowych. Każde w szerokiej gamie wzorów, kolorów i wymiarów. Świadczymy również usługi pomiaru, dostawy, montażu i serwisu ogrodzeń.

Na każdą kieszeń

Nasze produkty podzielone są na linie: ekonomiczna, standard i premium. Dzięki temu każdy klient znajdzie ogrodzenie na swoją kieszeń.

Każdy klient jest ważny

Z jednakowym profesjonalizmem i zaangażowaniem obsługujemy klientów hurtowych, firmy wykonawcze jak i osoby fizyczne.

Doświadczenie, które procentuje

Każdy kolejny rok działalności przynosi nam nowych klientów a wraz z nimi doświadczenia pozwalające na podniesienie naszych kompetencji w zakresie sprzedaży ogrodzeń. Nasi pracownicy doradzają czym kierować się przy wyborze ogrodzenia, udzielają informacji na temat asortymentu oraz pomogają w wyborze optymalnego produktu.

Towar dostępny od ręki

Naszym celem jest skrócenie terminu realizacji zamówienia do minimum. Dlatego najpopularniejsze produkty dostępne są w naszym magazynie od ręki.

Ekspozycja ogrodzeń

Zapraszamy do naszego biura handlowego we Włocławku, gdzie znajduje się ekspozycja wybranych modeli ogrodzeń. Na miejscu z bliska można przekonać się o wysokiej jakości wykonania i atrakcyjnych wzorach naszych produktów.

Łatwy dojazd i załadunek

Duży plac manewrowy zapewnia bezproblemowy dojazd i załadunek również pojazdom wysokotonażowym.


 

LISTA PRODUKTÓW (0)