infolinia: 500 746 728   Email: biuro@plastmetcentrum.pl
24May

Aktualizacjap polityki prywatności

25 maja wchodzi w życie rozporządzenie o ochronie danych tzw. RODO, w związku z czym pragniemy poinformować Cię o Twoich prawach. Na stronie Polityka prywatności umieściliśmy informacje na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych.

03Apr

Nowość w ofercie - domofony ACO

Domofony oraz wideodomofony ACO już w naszej ofercie. Jako opcję do naszych skrzynek centerbox można wybrać jeden z dwóch paneli o minimalistycznym designie:

1. Kamera - podgrzewana, kolorowa o wysokiej rozdzielczości (min.600 linii) z szerokokątnym obiektywem 2,8mm. Regulowana pozycja kierunku obserwacji kamery wraz z podświetleniem LED w podczerwieni: +/- 20° w każdą ze stron. Doskonały obraz w dzień i w nocy.
1NP - 1 indywidualnie podświetlany przycisk wywołania
ACC - zintegrowany z dolnym polem opisowym czytnik breloków zbliżeniowych Unique 125 kHz

2. 1NP - 1 indywidualnie podświetlany przycisk wywołania
ACC - zintegrowany z dolnym polem opisowym czytnik elementów zbliżeniowych Unique 125 kHz 

29Jan

Nowość w ofercie - lampy LED

Plast-Met jako pierwszy wprowadził na rynek lampy LED przeznaczone do użytkowego i dekoracyjnego doświetlania posesji, ogrodów, alejek, podjazdów, tarasów, parkingów. 

Użytkowe funkcje lamp LED: doświetlenie posesji, ogrodów, alejek i parkingów, funkcje ostrzegawcze, czujnik zmierzchu, sygnalizowanie zwolnienia elektrozaczepu i otwierania bramy, regulacja natężenia światła, automatyczne włączenie lamp podczas rozmowy przez videodomofon, sterowanie światłem ze smartfona oraz pilota. 

Konstrukcja lampy LED wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo. Solidna konstrukcja oraz najwyższej klasy zabezpieczenie antykorozyjne gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie lampy, przy zachowaniu jej wizualnych walorów. 

14Jun

Nowość w ofercie - wzór TRAWERTYN

Najnowszy model poziomego ogrodzenia z kolekcji Plast-Met cechuje nieszablonowy design, kompromis między prywatnością a lekkością oraz odejście od standardowych schematów ogrodzeń. Trawertyn jest stworzony dla osób, które poszukują własnego stylu, z zachowaniem nowoczesnej koncepcji. Do wyboru w dwóch wariantach: TRAWERTYN 200/P-10 z poprzeczkami o wysokości 200 mm i przerwami 10 mm oraz TRAWERTYN MX 200/P-25 z poprzeczkami 200 i 40 mm z przerwami 10 i 25 mm.

25May

Nasze rewolucje - Malachit

nasze rewolucje - AGAT

Zmień swoje ogrodzenie na lepsze, tak jak zrobił to Pan Arkadiusz z miejscowości Bądkowo.

Kolejna rewolucja w naszym wykonaniu zakończyła się sukcesem. Stare ogrodzenie z siatki plecionej zostało zastąpione wzorem MALACHIT z serii Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych. Funkcjonalnym i estetycznym elementem ogrodzenia jest Centerbox - moduł w którym zintegrowano wideodomofon, skrzynkę na listy i podłączenie automatyki bramowej. Zobacz jak wygląda nowe ogrodzenie.

Jeśli myślisz o zmianie ogrodzenia, umów się na pomiar. Na miejscu ustalimy szczegóły, a następnie przygotujemy wycenę demontażu starego i montażu nowego ogrodzenia.

19Apr

Nagroda Golden Helmet 2016

Na targach budowlanych Building Solutions 2016  otrzymaliśmy nagrodę Golden Helmet za serię Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych.

Bulding Solutions odbyły się w dniach 15-17 kwietnia w Ptak Warsaw Expo. Były to największe targi budowlane w Polsce centralnej. 

Celem targów było wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie, proponowanych zarówno przez liderów branży, jak również firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję.

Na zdjęciu Pani Agnieszka Gierszewska, prezes zarządu Plast-Met Centrum Systemy Ogrodzeniowe sp. z o.o.

15Apr

Odwiedź nas na targach Building Solutions 2016

Odwiedź nas na targach Bulding-Solutions, które w dniach 15-17 kwietnia odbędą się w Warsaw Expo. Building Solutions to największe targi budowlane w centralnej Polsce. Celem organizatorów jest wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie, proponowanych zarówno przez liderów branży, jak również firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję.

Zapraszamy na stoisko A35, na którym zaprezentujemy najnowszą ofertę a także będziemy udzielać porad związanych z projektowaniem i ekspolatacją ogrodzeń. Szczegóły imprezy na stronie targów.

05Apr

Nasze rewolucje - Agat

nasze rewolucje - AGAT

Zmień swoje ogrodzenie na lepsze, tak jak zrobił to Pan Edward z miejscowości Szamoty.

To była prawdziwa rewolucja. Stare ogrodzenie z siatki plecionej zostało zastąpione wzorem AGAT z serii Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych. Wygląd, kolor i wysokość ogrodzenia dobraliśmy do zamontowanej już bramy i furtki. Zobacz jak wygląda noweg ogrodzenie.

Jeśli myślisz o zmianie ogrodzenia, umów się na pomiar. Na miejscu ustalimy szczegóły, a następnie przygotujemy wycenę demontażu starego i montażu nowego ogrodzenia.

31Mar

Nowość w ofercie - Modułowe Ogrodzenia Frontowe

Na targach budowlanych BUDMA 2016 po raz pierwszy zaprezentowaliśmy Modułowe Ogrodzenia Frontowe. Przełomowa w koncepcji tworzenia ogrodzeń jest możliwość skomponowania przez klienta własnego ogrodzenia zgodnie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Do wyboru jest 16 modułów, które można ze sobą dowolnie łączyć. Daje nam to łącznie 192 kompozycje. Łącząc to z dostępną paletą kolorów otrzymujemy tysiące możliwości stworzenia własnego, niepowtarzalnego ogrodzenia.

Uzupełnieniem kolekcji Modułowych Ogrodzeń Frontowych jest CENTERBOX. To zintegrowany panel znajdujący się w centralnym miejscu ogrodzenia, zawierający domofon, skrzynkę na listy oraz box do połączenia obwodów automatyki zastosowanej w ogrodzeniu. Kolejną nowością jest stworzona przez nas lampa LED na słupki, która wspaniale rozświetli Państwa ogrodzenie. Wzór lampy został przez nas opatentowany na terenie UE. 

05Mar

Nowość w ofercie - domofony ELFON

videodomofon ELFON

Rozpoczęliśmy współpracę z producentem domofonów oraz wideofonów, firmą ELFON. To polska firma o uznanej pozycji na rynku. Oferowane produkty to autorskie rozwiązania, zrealizowane z naciskiem na szerokie możliwości konfiguracyjne oraz dostosowane do potrzeb klientów.

Bezkompromisowe rozwiązania technologiczne zapewniają wygodną obsługę i eksploatację zarówno dla instalatora jak i użytkowników. Produkty ELFON znajdują zastosowane zarówno w domkach jednorodzinnych jak i w zabudowach wielorodzinnych. Są one ciągle rozwijane i wzbogacane o nowe możliwości technologiczne i rozszerzoną funkcjonalność. Dostępne w wersji audio i wideo.

 

LISTA PRODUKTÓW (0)